فروش باسکول
خانه / باسکول باشگاهی / قیمت باسکول دیجیتال باشگاهی

قیمت باسکول دیجیتال باشگاهی

جالب نیست که بدانید بهترین باسکول دیجیتال باشگاهی عرضه شده در ایران، از طریق وب سایت کسری با قیمت بسیار مناسب و رقابتی در سراسر ایران عرضه می شود؟
باسکول های باشگاهی تولید و عرضه شده در وب سایت حاضر با برند دنا توزین، یک دستگاه بسیار با کیفیت و شناخته شده در سراسر کشور عزیزمان می باشد.
باسکول های دیجیتال باشگاهی تنوع زیادی ندارند و در نتیجه قیمت متنوعی هم ندارند.
این دستگاه صنعتی دارای علمک در نوع نفرکش وزن است و دارای قدسنج در نوع نفرکش قد و وزن می باشد.
طبیعی است که قیمت فروش آنها باید متفاوت باشد.
همانطور که از شکل و توضیحات مشخص است، این مدل از دستگاه های توزین انسان، خانگی نیست و به صورت صنعتی مصرف می شود که در نتیجه باید بسیار مقاوم بوده در عین آنکه از زیبایی و سادگی ظاهری نیز برخوردار باشند.


کاربرد باسکول دیجیتال باشگاهی یا ورزشی:

در اکثر کارخانجات (رستوران متعلق به کارخانه)، هتل و مکان تجاری یا خرید، مطب اطفال و تغذیه، باشگاه های ورزشی و استخرها، کاربرد فراوان دارند.
باسکول کسری، جدیدترین و با کیفیت ترین مدل حاضر در ایران را با قیمت رقابتی و شگفت انگیز به مصرف کنندگان عرضه می کند.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل: 09123202389
تلفن ثابت: 02144140069
شماره فکس: 02143859466
آدرس کانال: kasrabaskoul@
پست الکترونیکی: info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

باسکول 60 تنی دیجیتال | صادرات باسکول جاده ای 50 تن و 60 تنی دیجیتال

آیا می دانید که صادرات باسکول های دیجیتال 50 تن و 60 تنی جاده ای که برای توزین سریع، راحت و با دقت اجسام سنگین به کار می روند، به خارج از کشور میسر گردیده است؟ با تلاش پژوهشگران و صنعتگران داخل کشور، کیفیت و مرغوبیت باسکول های دیجیتالی جاده ای تولیدی داخل کشور به درجه ای رسیده است که به کشور های دیگر صادر می گردد. باسکول های دیجیتالی صادراتی از بهترین مواد با کیفیت ساخته می شوند و در همه ی مراحل اجرا، مورد بررسی دقیق قرار می گیرند. این باسکول ها شامل باسکول های جاده ای 60 تنی و 50 تنی هستند که  می توانند استفاده ی گسترده ای در صنایع و اماکن مختلفی که با توزین سر و کار دارند، داشته باشند. کیفیت مواد اولیه و اجرای دقیق آن ها از عوامل اصلی صادرات این باسکول ها می باشد.  باسکول 60 تنی دیجیتال را می توان از فروشگاه های مختلفی خریداری نمود و از آن در موارد مورد نیاز بهره برد.  منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

پاسخی بگذارید

کسری باسکول