باسکول ایران
خانه / فرغون باسکولی / فرغون باسکولی 700 کیلویی کمپرسی دیجیتال

فرغون باسکولی 700 کیلویی کمپرسی دیجیتال

فرغون باسکولی 700 کیلویی کمپرسی دیجیتال را می توان از سایت های فعال در زمینه عرضه انواع فرغون باسکولی تهیه کرد. در این سایت ها ضمن مطمئن بودن از کیفیت فرغون باسکولی، کالا با قیمت ارزان تری به دست مشتری می رسد.

اکثر مردم فرغون را به عنوان وسیله ای قدیمی برای حمل مصالح ساختمانی می شناسند. این فرغون دارای یک چرخ برای انتقال سریع لوازم می باشد. اما آشنایان با صنعت و تکنولوژی می دانند؛ که امروزه شکل ظاهری فرغون ها تغییر کرده است. البته تغییر ساختار فرغون های سنتی به شکل ظاهری آنها ختم نمی شود؛ بلکه نحوه کار با آنها و همچنین کاربرد آنها نیز تغییر چشم گیری داشته و طیف وسیعی از صنایع را در بر گرفته است. در زیر به طور مختصر به معرفی نمونه ای از فرغون های مدرن می پردازیم.

فرغون باسکولی دیجیتال چیست؟

در حال حاضر، بسیاری از فرغون ها مجهز به یک باسکول دیجیتالی می باشند. یعنی یک فرغون مدرن علاوه بر این که می تواند؛ همچون گذشته کار انتقال وسایل را انجام دهد؛ قادر است؛ آنها را وزن کند. این وسیله همانند یک باسکول دیجیتال دارای حسگر یا لودسل بوده و وزن محموله خود را در نشانگر دیجیتالی تعبیه شده روی آن نشان می دهد.
در اینجا چند نمونه از فرغون های باسکولی را نام می بریم:

  •  فرغون باسکولی کمپرسی چهار چرخ
  •  فرغون باسکولی تک چرخ
  •  فرغون باسکولی دو چرخ
  •  فرغون با لگن بزرگ
  • فرغون با لگن کوچک

فرغون باسکولی 700 کیلویی

همان طور که می بینیم؛ امروزه برخی از فرغون ها دارای دو چرخ و حتی بیشتر می باشند.

قیمت فرغون باسکولی کمپرسی دیجیتال

در بالا تا حدودی به تنوع بالای فرغون های کمپرسی باسکولی دیجیتالی اشاره کردیم. طبیعتاً هر شخصی که برای شغل خود به فرغون دیجیتال نیاز دارد؛ باید با توجه به شرایط کار و اشیایی که قصد حمل آنها را دارد؛ فرغون مناسب خود را خریداری کند. برخی از صنایع وابسته به فرغون باسکولی دیجیتال را در زیر معرفی می کنیم:

  •  پرورش گل و گیاه
  •  پرورش دام و طیور
  •  تولید خوراک دام و طیور
  •  پرورش ماهی
  •  صنعت ساختمانفرغون باسکولی 700 کیلویی

بدیهی است؛ که اقسام گوناگون فرغون باسکولی دیجیتال با قیمت های مختلف به فروش می رسند. در کنار همه موارد ذکر شده، تفاوت ظرفیت قابل پذیرش
فرغون به تنوع قیمتی آن می افزاید.

فروش فرغون باسکولی 700 کیلویی

فرغون باسکولی 700 کیلویی کمپرسی دیجیتال یکی از مدل هایی است؛ که به فراوانی در فروشگاه های مجاز فرغون، باسکول و وسایل صنعتی دیجیتال عرضه می شود. علاوه بر مراکز فیزیکی فروش فرغون، انواع فرغون باسکولی 700 کیلویی را می توان از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی خریداری کرد. سفارش فرغون دیجیتال از طریق مراکز معتبر فعال در اینترنت، خریدی ارزان و مطمئن را در پی دارد.

فرغون باسکولی 700 کیلویی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کسری باسکول