باسکول ایران
خانه / ترازو / ترازو دیجیتال نفرکش مخصوص باشگاه دنا توزین

ترازو دیجیتال نفرکش مخصوص باشگاه دنا توزین

ترازو دیجیتال نفرکش مخصوص باشگاه (قدسنج و وزن) ساخت شرکت دنا توزین، بهترین این باسکول توزین ورزشی در بازار ایران است که تا 15 سال خدمات پس از فروش، 4 سال گارانتی و مقاومت کفه به دلیل جنس آن که تسمه تردمیلی است، از مشخصه های برتر محصول است.
دنا توزین با بیش از 15 سال تجربه در ساخت باسکول های نفرکش یا داروخانه ای که مخصوص باشگاه، مطب، هتل، کارخانجات، مراکز بهداشت خصوصی و عمومی است، بهترین برند و تولید کننده در صنعت توزین انسان است.
ترازو نفرکش مخصوص باشگاه، یعنی اینکه کمتر مخصوص خانه هستند و البته علمک که نمایشگر روی آن قرار دارد باسکول را از حالت خانگی که بصورت زمینی و مسطح هستند به تجاری تبدیل کرده است.
محصول نفرکش یا باشگاهی دنا توزین به دو صورت توزین وزن و اندازه گیری قد و وزن یا قدسنج به بازار عرضه شده است.
همینطور است نوع با سکه و بدونه سکه که کاربرد برای کسانی دارد که می خواهند منبع درآمدی از ترازو نفرکش داشته باشند، که کاربرد در داروخانه ها دارد.
ترازو نفرکش با ریموت و بدونه آن نیز می تواند در اختیار عزیزان کاربران قرار بگیرد، که کاربرد دیجیتالی برای پرداخت هزینه در نوع سکه ای دارد.
برای تهیه انواع ترازو دیجیتال نفرکش مخصوص باشگاه، با کارشناس فنی و فروش می توانید در تماس بوده و مشاوره رایگان نیز دریافت بفرمائید.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل : 09129728651
تلفن ثابت : 02144140069
شماره فکس : 02143859466
آدرس کانال: kasrabaskoul@
پست الکترونیکی : info@kasrabaskoul.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کسری باسکول