فروش باسکول
خانه / باسکول جاده ای / باسکول کامیون تک کش جاده ایی 8 متری شرایطی

باسکول کامیون تک کش جاده ایی 8 متری شرایطی

فروش انواع باسکول های جاده ایی دیجیتال (کامیون کش 8 متری، خاور و کامیون تک کش 6 متری، تریلی کش 16 متری، نیسان و وانت کش 4 متری، دامپ تراک با ابعاد سفارشی) از 8 تن تا 60 تنی و 200 تن به صورت شرایطی و اقساطی با قیمت های رقابتی در وب سایت کسری باسکول انجام می پذیرد.
باسکول های سنگین یعنی ظرفیت بالا از 8 تن تا 200 تن،جاده ایی به دلیل مرتبط بودن و توزین وسایل نقلیه ایی مانند کامیون تک، کامیون جفت، تریلر، دامپ تراک، خاور، نیسان و وانت، به جاده ایی معروف شده اند.
قیمت باسکول های فوق، نسبت به دستگاه های توزین صنعتی یا باسکولت های سبک و سنگین و حتی ترازو با کاربرد های مختلف، بیشتر است.
در حال حاضر توان خرید بسیاری از متقاضیان باسکول های جاده ای دیجیتال، نسبت به سابق، کم شده است و در عین حال نیاز به دستگاه توزین مناسب با کارشان دارند.
این مشکل را چگونه می توان حل کرد که در واقع دو طرف معامله یعنی عرضه کننده و متقاضی، برنده باشند؟
باید مژده بدیم که در وب سایت حاضر، با تمهیدات مدیریت، مهندس کسری، فروش اقساطی انواع باسکول های جاده ایی فوق الذکر با شرایطی متعادل و متغیر برای هر خریدار، متناسب با بودجه تعیین شده از طرف آنها، به فروش می رسند.
کافی است انتخاب کنید و ظرفیت و توان مالی خود را نیز اعلام بفرمایید.
قرار است که همه صاحب باسکول شوند.

منبع: سنجش دقیق کسری|انواع باسکول جاده ای دیجیتال صنعتی

جهت خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس کسری
راه های تماس :
شماره موبایل: 09123202389
تلفن ثابت: 02144140069
شماره فکس: 02143859466
آدرس کانال: kasrabaskoul@
پست الکترونیکی: info@kasrabaskoul.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باسکول جاده از 8 تن تا 60 تنی

بهترین و جذاب ترین مسئله در خرید باسکول های مخصوص جاده چیست؟ آیا می دانید که سایت سنجش دقیق کسری، می تواند انواع باسکول های جاده ای از 60 تنی مناسب تریلی تا 8 تن مناسب نیسان و وانت را با ارزنده ترین گارانتی ها، نصب و پیاده سازی بی دغدغه در اختیارتان قرار دهد؟

پاسخی بگذارید

کسری باسکول